رفتن به محتوای اصلی

ماژول Datex. تاریخ شمسی دروپال

بعد از مدت ها نبود تاریخ جلالی در ماژول date به نظر میرسه این مشکل حل شد. آن هم توسط 2 تیم متفاوت. به هر حال ما سعی کردیم که با توسعه دهندگان calendar system برای همکاری در این زمینه تماس برقرار کنیم اما بعد از کمی بررسی به این نتیجه رسیدیم که برای شمسی کردن ماژول date به استفاده از کدهای ماژول calendar system نیازی نیست بنابراین تصمیم گرفتیم که یک ماژول مجزا برای این کار بنویسیم. و بالاخره بعد از حدود دو هفته کار تونستیم ماژول رو شمسی کنیم اما مثل اینکه در همین زمانی که ما روی این ماژول فعالیت میکردیم توسعه دهندگان calendar system هم زحمت انجام این کار رو کشیدند. ما به اونها خسته نباشید میگیم و برای اونها آرزوی موفقیت میکنیم.
اما از اونجایی که همیشه نتیجه کارهامون رو با بقیه دروپال کارها و دروپال دوست ها به اشتراک میزایم تصمیم گرفتیم که این ماژول رو release کنیم. نام datex رو برای این ماژول انتخاب کردیم. برای دسترسی به این ماژول میتونید به صفحه sandbox این پروژه سر بزنید و کدها رو از اونجا دانلود کنید.
http://drupal.org/sandbox/drupalion/1841798

در حال حاضر به شما پیشنهاد میکنیم برای شمسی کردن ماژول date از ماژول calendar system استفاده کنید. ما نتیجه پیشرفتهامون رو در همین وبلاگ و صفحه اصلی پروژه به اطلاع شما خواهیم رسوند.

ما در حال فعالیت بر روی ماژول calendar هم هستیم که امیدواریم به زودی به نتیجه هایی در این زمینه برسیم و امیدواریم با شمسی شدن این ماژول دیگه دروپال در زمینه هماهنگی با تاریخ شمسی کمبودی نداشته باشه.


افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس سایت و ایمیل ها به صورت خودکار به لینک تبدیل میشوند
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.