رفتن به محتوای اصلی

تاریخ شمسی (جلالی) دروپال با Datex

توجه: فایل patch تغییر کرده است، برای راهنمای جدید در مورد patch جدید به http://drupalion.com/node/167 مراجعه کنید

بروزرسانی 11 تیر 92: افزودن امکانات

امکان استفاده از ماژول بدون نیاز به patch وجود دارد.
در date به ازای هر فیلد میتوان مشخص کرد که این فیلد شمسی باشد یا نباشد.
views در حالت بدون patch نیز شمسی خواهد بود.
اگر library ها را نصب نکنید ماژول خطایی نمایش نمیدهد.

بروزرسانی 10 تیر 92: رفع مشکلات

اگر روز در تاریخ انتخاب نمیشد ماه را اشتباه نشان میداد که حل شد.
فایل patch درست کار نمیکرد که اصلاح شد.
ارتباط با ماژول date بهتر شد و مشکلات رفع شد.

بروزرسانی 20 خرداد 92: تمام مشکلات گزارش شده حل شد.

تمام مشکلاتی که در بخش دیدگاه ها اعلام شده بود. حل شد. خوشحال میشیم که اگر مشکل دیگه ای هست دوستان اعلام کنند. مرحله بعدی اضافه کردن popup به ماژول date است. در حال حاضر شما فقط میتوانید با استفاده از حالت select list از ماژول date  استفاده کنید. و مرحله بعدی آماده شدن برای انتقال به دروپال 8 است.

بروزرسانی 10 اردیبهشت 92: ماژول را بروزرسانی کردیم. در این نسخه تغییرات زیر صورت گرفته است.

1- تعداد ماژول ها به 3 تا کاهش پیدا کرده.
2- اگر patch رو اعمال نکنید سایت شما down نمیشود. اما یادتان باشد که برای استفاده از این ماژول حتما باید patch را اعمال کنید.
3- تعداد زیادی باگ ماژول رفع شده است و به نظر میرسد که ماژول به وضعیت پایدار نزدیک میشود.
4- در هنگام ویرایش محتوا میتوانید از جاوااسکریپت مربوط به تغییر تاریخ استفاده کنید. برای این منظور حتما فایل جاوااسکریپت انتهای همین مطلب را دانلود کنید.

بروزرسانی 15 اسفند 91: مشکل خطا هنگام ویرایش محتوا حل شد. از نظر ما این ماژول در حال حاضر قابل استفاده در سایت های تجاری نیز هست.

به مناسبت جشن تولد یک سالگی دروپالیون این ماژول رو به شما معرفی کنم. امیدوارم که بتونه به شما در پروژه‌هاتون کمک کنه. برای پیشرفت این ماژول هم از همکاری با شما دوستان عزیز خوشحال می‌شم.

هنگام کار روی پروژه‌های دروپالی، نیاز شدیدی به پشتیبانی بهتر و کاملتر از تاریخ‌های جلالی توسط هسته دروپال احساس می‌شد. استفاده از یک فیلد متنی برای ذخیره کردن تاریخ، در حالی که ماژول بسیار خوب و کاملی برای تاریخ‌های میلادی وجود داشت، بسیار دست و پاگیر بود. محاسبات عددی روی تاریخ هم جزئی از سخت‌ترین بخش‌ها بود. بعد از سعی برای افزودن این قابلیت به دروپال، اولین نتیجه کار، ساخته شدن یک کتابخانه (Datex API) با توابع مفید و کاربردی بود. از جمله امکانات خوبش، وجود یک شیئ (Class) هست، مشابه آنچه PHP برای تاریخ ارائه می‌کند: DatexObject در مقابل Date. آره... اسمش می‌تونست Datex باشه! تایپ کمتر یک کلمه خودش کلی به آدم حال می‌ده ولی خوب، ما دروپالی هستیم دیگه! دروپال DateObject رو داره ما هم DatexObject رو انتخاب کردیم.
بعد کامل شدن API مورد نظر، نوبت به دروپال و ماژول Date می‌رسید. ماژول دروپالی خیلی خوب دیگری هم برای اینکار توسط سپهر لاجوردی و سینا سالک عزیز نوشته شده: Clendar system. اما کارایی این ماژول برای ما کافی نبود.


ماژول‌های موجود در بسته Datex:

Datex API کتابخانه کار با تاریخ جلالی با پشتیبانی از PHP-Intl: 

قبلا در مورد روش استفاده از PHP-Intl در کدهای php توضیحات مختصری داده بودم. Datex API هم از این امکان پشتیبانی میکند (این کتابخانه می‌تواند در تمام پروژه های PHP استفاده شود و مختص دروپال نیست). روش استفاده خیلی ساده است: بعد از نصب ماژول Datex، فایل Patch موجود در ماژول رو روی دروپال نصب شده اعمال می‌کنید و یک دروپال جلالی با پشتیبانی از Intl تحویل می‌گیرید! به همین سادگی، به همین خوش‌مزگی! راهنمایی بیشتر در مورد اعمال Patch.
این نکته رو یادتون نره برای استفاده از PHP-Intl حتما باید کتابخانه PHP-Intl در سرور شما نصب و فعال شده باش. در صورت عدم وجود این کتابخانه، Datex با رفتن روی حالت Fallback، با متدهای داخلی خودش، تاریخ‌ها رو مدیریت می‌کنه و شما متوجه تغییری نمی‌شید اما پیشنهاد من به شما استفاده از PHP-Intl است. اگر از یک هاست اشتراکی استفاده میکنید میتوانید با سرویس‌دهنده خود برای نصب این کتابخانه تماس بگیرید.

Datex برای جلالی کردن تاریخ‌های هسته دروپال:
با اعمال Patch موجود و فعال سازی این ماژول، تاریخ هسته دروپال به صورت جلالی نمایش داده می‌شه مثل تاریخ زمان انتشار یک مقاله. زبان سایت حتما باید به فارسی تغییر کنه تا این تبدیل انجام بشه. هنگامی که سایت با زبان دیگری در حال نمایش است، تاریخ به صورت میلادی باقی می‌مونه.

Datex Date پشتیبانی از تاریخ شمسی در ماژول Date:
یکی دیگر از ماژول های موجود در این مجموعه که وظیفه شمسی کردن ماژول Date را به عهده دارد. در حال حاضر ویجت کومبو ماژول Date شمسی شده است. برای ماژول pop up بررسی‌هایی انجام شده و همچنان در حال کار کردن روی این مساله هستم. بخش Exposed Filter ماژول Views هم برای هماهنگی با تاریخ شمسی نیاز به کار بیشتر دارد.

Datex Jquery کتابخانه های جاوااسکریپت:
این ماژول پیش نیاز ماژول Datex node Edit است با استفاده از ماژول libraries جاوااسکریپت‌های لازم برای تاریخ جلالی رو فراهم می‌کنه. ماژول کوچیکی هست و به خودی خود کاری انجام نمی‌ده. برای استفاده از این قابلیت باید فایل ضمیمه شده در همین مطلب رو دانلود کنید و به شاخه libraries دروپال منتقل کنید. فایل های اصلی این جاوااسکریپت از وبلاگ آقای wood قابل دانلود هست.

Datex Node Edit برای پشتیبانی از تاریخ جلالی در صفحه افزودن محتوا:
همینطور که از عنوان این ماژول بر می‌آید این ماژول وظیفه افزودن یک datepicker به صفحه افزودن (http://example.com/node/add) و ویرایش (http://example.com/node/%/edit) محتوا را بر عهده دارد. این ماژول نیاز به کار بیشتر دارد.

 

همینطور که میبینید تعدادی از ماژول های بالا نیاز به کار بیشتر دارند. امیدوارم که در طی یک زمان منطقی این مشکلات را حل کنم. هر کدام از دوستان اگر تمایل به همکاری برای تکمیل کردن این ماژول ها دارند میتوانند با ارسال نظرات یا patch ها  در این زمینه کمک کنند. حتی میتونیم برای دوستان در Git دسترسی ایجاد کنیم.

در ضمن برای متمرکز کردن مشکلات و مسائل مربوط این ماژول از شما تقاضا میکنم مشکلات و ایده های خود رو از طریق issue های این ماژول به دست ما برسونید.

 

برای اینکه این ماژول به لیست ماژول های دروپال اضافه شود درخواست خود را در سایت دروپال ثبت شده. اما فعلا میتوانید این ماژول را از صفحه sandbox دانلود کنید.

 

اعمال Patch:

فایل common.inc که در شاخه incluedes در شاخه اصلی دروپال خودتون رو پیدا کنید، خطوط ۲۰۰۸ تا ۲۰۲۳  رو حذف کنید، خط ۲۰۰۸ شامل متن زیر هست:

 

 // Encode markers that should be translated....

و خط ۲۰۲۳ هم شامل علامت زیر است:

}

حالا در خط ۲۰۰۸ که متن بالا رو حذف کردید، خطوط زیر رو اضافه کنید:

 // Preserve format for datex.

 $datex_format = $format; // Encode markers that should be translated. 'A' becomes '\xEF\AA\xFF'.

 // xEF and xFF are invalid UTF-8 sequences, and we assume they are not in the

 // input string.

 // Paired backslashes are isolated to prevent errors in read-ahead evaluation.

 // The read-ahead expression ensures that A matches, but not \A.

 $format = preg_replace(array('/\\\\\\\\/', '/(?<!\\\\)([AaeDlMTF])/'), array("\xEF\\\\\\\\\xFF", "\xEF\\\\\$1\$1\xFF"), $format); // Call date_format().

 $format = date_format($date_time, $format); // Pass the langcode to _format_date_callback().

 _format_date_callback(NULL, $langcode); // Translate the marked sequences.

 $date = preg_replace_callback('/\xEF([AaeDlMTF]?)(.*?)\xFF/', '_format_date_callback', $format); // Give other modules opportunity to change date format

 $context = array($timestamp, $type, $datex_format, $timezone, $langcode);

 //dpm($context);

 drupal_alter('datex_format', $date, $context); return $date;

}

صفحه مربوط به ماژول:

http://drupal.org/sandbox/drupalion/1841798

 

آدرس Git در دروپال:

http://git.drupal.org/sandbox/drupalion/1841798.git

توجه کنید که حتما branch 7.x-1.x رو دریافت کنید


 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by farhad (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  @#1 آدرس‌های درج شده مربوط به git هستند و در مرورگر قابل بازشدن نیستند. آدرس sandbox مربوط به ماژول http://drupal.org/sandbox/drupalion/1841798 هست که به انتهای مطلب اضافه کردم. با تشکر از شما دوست عزیز.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by farhad (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  @#2 دوست عزیز به خاطر عدم پشتیبانی دروپال از تغییر تاریخ در کد، مجبور به ایجاد پچ شدیم. در ابتدا سعی شد بدون نیاز به پچ این کار انجام بشه اما تقریبا غیر ممکنه.
  راهنمای اعمال پچ رو به مطلب اضافه کردم.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  Fatal error: Call to a member function getName() on a non-object in ***\modules\datex\datex_api\datex_api_classes.inc on line 675

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  Warning: DateTime::__construct() expects parameter 2 to be DateTimeZone, null given در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 496 در ***\modules\datex\datex_api\datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::setTimezone() [datetime.settimezone]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexObject->__construct() (خط 636 در ***\modules\datex\datex_api\datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::getTimezone() [datetime.gettimezone]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexObject->format() (خط 674 در ***\modules\datex\datex_api\datex_api_classes.inc).
  ...

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  کدهای git به روزرسانی نشده بودند، به روزرسانی انجام شد.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by ali (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  @#7 

   

  سلام دوست عزیز

  باید زبان سایت رو روی حالت فارسی قرار بدید، ماژول فقط در زبان فارسی تاریخ رو جلالی میکنه تا در سایت‌های دوزبانه مشکلی پیش نیاد

  برای اینکار بعد از فعال کردن ماژول Locale که در هسته‌ی دروپاله، به آدرس http://example.com/admin/config/regional/language که رفتید و زبان فارسی رو هم اضافه کردید، تاریخ فارسی می‌شه (در tab مربوط به تشخیص و انتخاب هم باید یک روش برای تغییر زبان توسط کاربر انتخاب کنبد یا کلا زبان سایت رو به صورت پیش‌فرض فارسی کنید).

 • دقیقا همین کارو انجام دادم ، اما هیج تاثیری نداشت :(
  ببینید من درست فکر می کنم یا نه ، بعد از نصب دروپال اگر افزونه شما رو فعال کنیم باید تاریخ ایجاد محتوا ها ، و آرشیو هایی که با ویوز ساخته میشه به تاریخ شمسی تبدیل بشه؟؟؟
  البته من زبان پیشفرض هم فارسی قرار دادم

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  این ارور رو موقع ویرایش میده !

  Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given in node_form() (line 237 in ***\modules\node\node.pages.inc).

  به چند تا ارور دیگه هم خوردم که یکی یکی میزارم اینجا که ان شا الله ایراداتش رفع بشه.
  با تشکر

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by Fatal error (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  @#8

  دوست خوبم لظفا یکبار دیگه تست کنید تا اگه مشکل داشت درستش کنم
  ممنون از همراهیتون

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by Fatal error (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  @#9

  مشکلش رو حل کردم حالا در زمان ذخیره node تاریخ رو به میلادی بر می‌گردونه تا دروپال بتونه تشخیصش بده، ممنون که مارو همراهی می‌کنید

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام ، بعد از فعال شدن و رفتن به زبان فارسي ارور زير مي آيد ، مرسي

  Notice: Undefined index: #type در template_preprocess_search_block_form() (خط 1070 در //modules/search/search.module).
  Notice: Undefined index: author در datex_node_edit_form_alter() (خط 28 در /sites/all/modules/datex/datex_node_edit/datex_node_edit.module).

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام ، مشکل قبلی حل کردم ، الان که کل سیستم رو فعال میکنم ، دوباره ارور میده ، کد های ارور رو قرار میدم ، دروپال هم آخرین ورژن هست ، ایشالا سریعتر درست بشه :

  Notice: Undefined index: #type در template_preprocess_search_block_form() (خط 1070 در /modules/search/search.module).
  Notice: Undefined variable: date_time در format_date() (خط 2014 در /includes/common.inc).
  Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, null given در format_date() (خط 2014 در /includes/common.inc).
  Notice: Undefined variable: date_time در format_date() (خط 2014 در /includes/common.inc).
  Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, null given در format_date() (خط 2014 در /includes/common.inc).
  Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given در node_form() (خط 237 در /modules/node/node.pages.inc).
  Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given در node_form() (خط 237 در /modules/node/node.pages.inc).

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام دوباره ، مشکلات قبلی تقریبا برام حل شدن ، بعد از چند بار دستکاری کردن خیلی از مشکلات حل شد ، الان دوتا ارور دیگه میده ، باز هم مرسی بابت کارتون :

  Notice: Undefined index: #type در template_preprocess_search_block_form() (خط 1070 در /modules/search/search.module).
  Notice: Undefined index: author در datex_node_edit_form_alter() (خط 28 در /sites/all/modules/datex/datex_node_edit/datex_node_edit.module).

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام دوباره ، ماژول node rdit رو الان غیر فعال کردم ،همه چیز خوب کار میکنه ، فقط موقعی که یه مطلب رو ویرایش میکنم ، یه ارور می یاد ، ارور رو کپی میکنم ، باز هم تشکر از کارای خوبتون :

  Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given در node_form() (خط 237 در /modules/node/node.pages.inc).
  Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given در node_form() (خط 237 در /modules/node/node.pages.inc).

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  این ایراد ها رو هم واسه من میگیره:

  Notice: Undefined index: #type در template_preprocess_search_block_form() (خط 1070 در C:\xampp\htdocs\drupal74\modules\search\search.module).
  Notice: Undefined index: author در datex_node_edit_form_alter() (خط 28 در C:\xampp\htdocs\drupal74\sites\all\modules\datex\datex_node_edit\datex_node_edit.module).
  Notice: Undefined index: date در datex_node_edit_form_validate() (خط 66 در C:\xampp\htdocs\drupal74\sites\all\modules\datex\datex_node_edit\datex_node_edit.module).
  Notice: Undefined index: date در datex_node_edit_form_validate() (خط 67 در C:\xampp\htdocs\drupal74\sites\all\modules\datex\datex_node_edit\datex_node_edit.module).
  Notice: Undefined index: date در datex_node_edit_form_validate() (خط 68 در C:\xampp\htdocs\drupal74\sites\all\modules\datex\datex_node_edit\datex_node_edit.module).
  Notice: Undefined index: date در datex_node_edit_form_validate() (خط 69 در C:\xampp\htdocs\drupal74\sites\all\modules\datex\datex_node_edit\datex_node_edit.module).
  Notice: Undefined index: date در datex_node_edit_form_validate() (خط 70 در C:\xampp\htdocs\drupal74\sites\all\modules\datex\datex_node_edit\datex_node_edit.module).
  Notice: Undefined index: date در datex_node_edit_form_validate() (خط 71 در C:\xampp\htdocs\drupal74\sites\all\modules\datex\datex_node_edit\datex_node_edit.module).
  فیلد نام اجباری است.
  Notice: Undefined index: author در datex_node_edit_form_alter() (خط 28 در C:\xampp\htdocs\drupal74\sites\all\modules\datex\datex_node_edit\datex_node_edit.module

  امیدوارم بتونید مشکلات این تقویم فارسی رو حل کنید

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام

  فایل datex_node_edit.module رو باز کنید و اینارو جایگزین کنید. همه چی درست میشه

  <?php

  /**
  * @file
  * Adds ability of inserting Jalali dates on node edit form.
  */

  /**
  * Implements hook_form_alter().
  *
  * Looks for node editing forms and adds a Jalali calendar to author information
  * editing field in vertical tabs.
  */
  function datex_node_edit_form_alter(&$form, &$form_state, $form_id) {
  global $language;
  if (($language->language != 'fa')) {
  return NULL;
  }
  if ($form_id == 'node_edit_form') {

  static $path = NULL;
  if (!$path) {
  $path = drupal_get_path('module', 'datex_node_edit');
  }
  datex_jquery_add_libraries('jquery.datetimeentry', 'fa');
  drupal_add_js($path . '/datex_jquery.js');

  // If it's empty, leave it empty.
  if ($form['author']['date']['#default_value']) {
  $dates['year']
  = substr($form['author']['date']['#default_value'], 0, 4);
  $dates['month']
  = substr($form['author']['date']['#default_value'], 5, 2);
  $dates['day']
  = substr($form['author']['date']['#default_value'], 8, 2);
  $dates['hour']
  = substr($form['author']['date']['#default_value'], 11, 2);
  $dates['minute']
  = substr($form['author']['date']['#default_value'], 14, 2);
  $dates['second']
  = substr($form['author']['date']['#default_value'], 17, 2);

  $dates = new DatexObject($dates, DATEX_GREGORIAN);

  $form['author']['date']['#default_value'] = $dates->format('o-m-d H:i:s O');
  }

  $dates = new DatexObject();
  $form['author']['date']['#description'] = t('Format: %date The date format is YYYY-MM-DD and time is H:i:s. Leave blank to use the time of form submission.',
  array('%date' => $dates->format('o-m-d H:i:s O')));

  $form['author']['date']['#element_validate']
  = array('datex_node_edit_form_validate');
  }
  }

  /**
  * Convert back author date field to Gregorian.
  *
  * @todo: does this function actually take a third element.
  */
  function datex_node_edit_form_validate(&$form, &$form_state, $f3 = 0) {
  global $language;
  if ($language->language != 'fa' && $form_state['values']['date']) {
  return NULL;
  }

  $dates['year'] = substr($form_state['values']['date'], 0, 4);
  $dates['month'] = substr($form_state['values']['date'], 5, 2);
  $dates['day'] = substr($form_state['values']['date'], 8, 2);
  $dates['hour'] = substr($form_state['values']['date'], 11, 2);
  $dates['minute'] = substr($form_state['values']['date'], 14, 2);
  $dates['second'] = substr($form_state['values']['date'], 17, 2);

  $dates = new DatexObject($dates, FALSE);

  $form_state['values']['date'] = $dates->xformat('o-m-d H:i:s O');
  }

  یا علی

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by DesignX (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  سلام

  خیلی ممنون، چند روز بود نمی‌رسیدم مشکلش رو رفع کنم، نگران بودم کاربراش ناراضی بشن. می‌تونم ای‌میل‌تون رو برای Contributors بزارم؟

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام ، کوشا جان ، ارور ماژول ادیت دیگه نمییاد ، الان موقعی که می خوایم یه متن رو ادین کنیم ، ارور زیر بالای صفحه هست ، مرسی از زحماتت :

  Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given در node_form() (خط 254 در /home/dehghaed/domains/irnotify.ir/public_html/modules/node/node.pages.inc).
  Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given در node_form() (خط 254 در /home/dehghaed/domains/irnotify.ir/public_html/modules/node/node.pages.inc).

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  خیلی خطای مهمی نیست، وقتی اتفاق میفته که سایت روی حالت INTL هست، و تاریخ یک‌بار فرمت شده اما دوباره با اعداد فارسی یه تایع date_format می‌ره تا فرمت شه.

  یک راهش غیر فعال کردن INTL هست. اما به هرحال، زیاد خطای مهمی نیست (توی صفحه ویرایش node البته، جای دیگه‌ای ندیدم). مربوط به متن توضیحاتی هست که پایین فیلد published on نوشته میشه.

  با preg_replace درست می‌شه اگه تونستم میزارمش

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  "4- در هنگام ویرایش محتوا میتوانید از جاوااسکریپت مربوط به تغییر تاریخ استفاده کنید. برای این منظور حتما فایل جاوااسکریپت انتهای همین مطلب را دانلود کنید."

  این فایل رو باید چه کار کنیم؟ بیشتر توضیح می دید؟

 • سلام و ممنون بابت ماژول خوبتون

  من ماژول رو سیستمم نصب کردم ولی تاریخ انتشار مطالب که به شمسی هم تبدیل شده همراه با تاریخ ویندوز تغییر می کنه!!
  ماژول PHP-Intl فعال هست پچ رو هم اعمال کردم.

  PHP Version 5.4.7
  Drupal 7.22

  با تشکر

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by کوشا حسینی

  پیوند ثابت

  ممنون به خاطر پیگیری
  بله من روی سیستم خودم (ویندوز 7 64 بیت) xampp-win32-1.8.1-VC9 رو نصب کردم (چون محیطی که قرار هست از دروپال بصورت Production استفاده کنم ویندوز هست). روش تبدبل تاریخ رو INTL انتخاب کردم و ناحیه زمانی هم تهران قرار دادم. php نسخه 5.4.7 ، MySQL نسخه 5.5.27 ، آپاچی نسخه 2.4.3 و نسحه دروپال هم که 7.22 هست.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by abik

  پیوند ثابت

  یادم رفت بگم موقع ویرایش خبرها این ارور رو می گیرم

  Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given in node_form() (line 254 of C:\xampp\htdocs\drupal\modules\node\node.pages.inc).
  Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given in node_form() (line 254 of C:\xampp\htdocs\drupal\modules\node\node.pages.inc).

  فایل های کتابخونه رو هم در محل مربوطه کپی کردم.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام ، نسخه ی جدید رو گرفتم ، موقع ادیت ارور زیر رو میده ، قبلا نبود فکر کنم :s

  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1369086242) at position 7 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 458 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  :|

  دیگه درست شد!  کل API رو از اول بررسی کردم. اگه دیگه باگ نداشت pop-up رو اضافه می‌کنم. اگه باگ داشت هم گریه می‌کنم.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام ، توی صفحه ی مطالب بالای مطالب ارورهای زیر می یاد ، ایندفعه بیشتر شد ، فکر کنم باید ctr + Z رو بزنی :D

  ------------------------
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1369078200) at position 7 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1369144243) at position 7 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366837816) at position 8 (1): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835448) at position 8 (4): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835420) at position 8 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835418) at position 8 (1): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835410) at position 8 (1): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835408) at position 8 (0): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835375) at position 8 (7): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835304) at position 8 (0): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365785635) at position 8 (3): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365785474) at position 8 (7): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365747786) at position 8 (8): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365747596) at position 8 (9): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365712718) at position 8 (1): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365712168) at position 8 (6): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365711836) at position 8 (3): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365666552) at position 8 (5): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365663172) at position 8 (7): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365662941) at position 8 (4): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365662320) at position 8 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365662021) at position 8 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365628945) at position 8 (4): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365624320) at position 8 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365425869) at position 8 (6): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365425791) at position 8 (9): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365425702) at position 8 (0): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365425496) at position 8 (9): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc)
  --------------------------------

  تاریخ ها رو هم به صورت زیر نشون میده

  10/11/1348 - 03:30
  --------------
  همینطور موقع ویرایش مطلب تاریخ نوشته رو به امروز نشون میده

  1392-03-02 ::

  ----------------------
  و البته توی صفحه ویرایش مطلب ارور زیر رو ، بالای صفحه نشون میده :
  -------------------------
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1369298140) at position 7 (1): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() expects parameter 2 to be DateTimeZone, null given در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 321 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 322 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 323 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 333 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 333 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 336 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 348 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 348 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 350 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 350 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 351 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 351 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 359 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 359 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 360 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 360 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 361 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 361 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 362 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 363 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 364 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 365 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 366 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 367 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 368 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 369 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 370 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 371 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 372 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 373 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 374 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 375 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 376 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 377 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 378 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() expects parameter 2 to be DateTimeZone, null given در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 493 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 321 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 322 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 323 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 333 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 333 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 336 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 348 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 348 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 350 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 350 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 351 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 351 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 359 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 359 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 360 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 360 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 361 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 361 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 362 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 363 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 364 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 365 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 366 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 367 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 368 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 369 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 370 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 371 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 372 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 373 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 374 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 375 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 376 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 377 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 378 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).

  --------------------
  توی 3 آپدیت قبلی مشکلی نبود ، آپدیت جدیده اینطوری شده ، تاریخ ها رو قاطی نشون میده :S

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام ، توی صفحه ی مطالب بالای مطالب ارورهای زیر می یاد ، ایندفعه بیشتر شد ، فکر کنم باید ctr + Z رو بزنی :D

  ------------------------
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1369078200) at position 7 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1369144243) at position 7 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366837816) at position 8 (1): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835448) at position 8 (4): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835420) at position 8 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835418) at position 8 (1): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835410) at position 8 (1): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835408) at position 8 (0): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835375) at position 8 (7): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1366835304) at position 8 (0): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365785635) at position 8 (3): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365785474) at position 8 (7): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365747786) at position 8 (8): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365747596) at position 8 (9): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365712718) at position 8 (1): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365712168) at position 8 (6): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365711836) at position 8 (3): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365666552) at position 8 (5): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365663172) at position 8 (7): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365662941) at position 8 (4): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365662320) at position 8 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365662021) at position 8 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365628945) at position 8 (4): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365624320) at position 8 (2): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365425869) at position 8 (6): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365425791) at position 8 (9): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365425702) at position 8 (0): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1365425496) at position 8 (9): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc)
  --------------------------------

  تاریخ ها رو هم به صورت زیر نشون میده

  10/11/1348 - 03:30
  --------------
  همینطور موقع ویرایش مطلب تاریخ نوشته رو به امروز نشون میده

  1392-03-02 ::

  ----------------------
  و البته توی صفحه ویرایش مطلب ارور زیر رو ، بالای صفحه نشون میده :
  -------------------------
  Warning: DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1369298140) at position 7 (1): Unexpected character در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() expects parameter 2 to be DateTimeZone, null given در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 321 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 322 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 323 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 333 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 333 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 336 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 348 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 348 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 350 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 350 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 351 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 351 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 359 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 359 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 360 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 360 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 361 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 361 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 362 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 363 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 364 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 365 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 366 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 367 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 368 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 369 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 370 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 371 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 372 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 373 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 374 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 375 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 376 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 377 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 378 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() expects parameter 2 to be DateTimeZone, null given در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 493 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 321 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 322 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 323 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 333 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 333 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 336 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 348 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 348 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 350 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 350 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 351 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 351 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 359 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 359 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 360 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 360 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 361 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 361 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 362 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 363 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 364 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 365 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 366 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 367 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 368 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 369 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 370 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 371 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 372 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 373 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 374 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 375 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 376 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 377 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 378 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).

  --------------------
  توی 3 آپدیت قبلی مشکلی نبود ، آپدیت جدیده اینطوری شده ، تاریخ ها رو قاطی نشون میده :S

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by دوست دار دروپال (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  آقا دیگه مشکل نداره! اگه داشت کتکش بزنید دیگه خطا نده.
  خطای فرم admin به خاطر عوض شدن اسم تابع فرمش هست. با Clear cache درست می‌شه.

  یایت Wordpress هم عالیه من هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  کوشا کل ماژول رو کامل حذف کردم ، کش خالی کردم ، از اول نصب کردم ، مشکل مشاهده ی تاریخ ها درست شد ،ولی موقعی که می خوایم یه مطلب رو ویرایش کنیم ، همچنان ارور های زیر هستند و تاریخ ارسال مطلب خرابه :s ، کتک بلد نیستم بزنمش :((
  ------------------------
  Warning: DateTime::__construct() expects parameter 2 to be DateTimeZone, null given در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 467 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 321 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 322 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 323 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 333 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 333 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 336 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 348 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 348 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 350 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 350 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 351 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 351 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 359 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 359 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 360 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 360 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 361 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 361 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 362 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 363 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 364 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 365 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 366 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 367 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 368 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 369 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 370 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 371 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 372 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 373 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 374 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 375 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 376 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 377 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 378 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::__construct() expects parameter 2 to be DateTimeZone, null given در DatexFormatter::ObjectFromDate() (خط 488 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 321 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 322 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 323 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 333 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 333 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 336 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 348 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 348 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 350 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 350 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 351 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 351 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 359 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 359 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 360 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 360 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 361 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Notice: Undefined offset: 0 در DatexFormatter::formatPHP() (خط 361 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 362 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 363 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 364 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 365 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 366 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 367 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 368 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 369 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 370 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 371 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 372 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 373 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 374 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 375 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 376 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 377 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).
  Warning: DateTime::format() [datetime.format]: The DateTime object has not been correctly initialized by its constructor در DatexFormatter::formatPHP() (خط 378 در /home3/irnotify/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/datex_api_classes.inc).

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by علی زمانی (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  اگه ماژول devel نصب باشه توی متد   DatexFormatter::ObjectFromDate توی فایل datex_api_classes.inc (خط 470 اینا) اگه اول اون متد بنویسی dargs() بعد صفحه‌ای که خطا میده رو بیاری dargs میگه چی‌شده که انقد خطا می‌ده، یه رشته‌ی حرفی میاد که نمی‌شه ازش تاریخ ساخت!

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  من با تقویم و فارسی کردن مشکلی نداشتم و درست شد ولی وقتی با ویوز یه ارشیو ماهانه می خوام درست کنم ...تو بلاکی که درست میکنم تا ارشیو رو به صورت ماهانه نشون بده همه ماه های گذشته رو مثلا خرداد نشون میده در صورتی که میلادیش درسته مثلا 20135

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  درود
  از اینکه شما اینهمه واسه دروپال فارسی زحمت میکشید متشکرم

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  لازم دونستم برای اون دسته از کاربرانی که از این ماژول استفاده میکنند یاد آوری کنم که این ماژول داره هسته دروپال رو هک میکنه که یک کار خیلی خیلی ناپسنده. دلایل ناپسند بودن این کار رو تو این لینک بخونید.
  https://drupal.org/best-practices/do-not-hack-core
  ماژول Persiantools یک زیر ماژول به اسم jalalidate_nodes داره که تاریخ رو برای نمایش Node ها شمسی میکنه ولی شاید تو بقیه بخش ها تاریخ شمسی نباشه مثلا اگه یک View میسازید که فیلد تاریخ رو هم نمایش میده تاریخش رو شمسی نمیکنه ( البته میتونید تاریخ رو به این شکل نمایش بدید که دیگه نیازی به شمسی کردن نباشه: 10 روز و سه ساعت و پنج دقیقه قبل)
  شاید ماژولی که معرفی کردم یکم محدودیت داشته باشه اما من شخصا ترجیح میدم از این ماژول با محدودیتاش استفاده کنم اما هسته دروپال رو هک نکنم.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by امیر (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  دوست من. همه ما آرزو میکنیم که کاش راهی وجود داشت که نیاز به  patch کردن هسته دروپال نبود. اما در حال حاضر هیچ راه دیگه ای برای اینکار وجود نداره.
  متاسفانه کاری که در ماژول persian tools انجام میشه هم زیاد درست نیست. اولین مشکل که خود شما هم بهش اشاره کردید اینه که تاریخ فقط در node ها و کامنت ها شمسی میشه. در views ها شمسی نمیشه. در ماژول date شمسی نمیشه. حتی در برخی دیگر از ماژول های دروپال که تعدادشون هم بسیار زیاده شمسی نمیشه. یعنی در نهایت کاربری که میخواد یک دروپال کاملا شمسی داشته باشه این ماژول نمیتونه بهش کمکی کنه. مگر اینکه در سایتش نخواد از views و ماژول های دیگه استفاده کنه. پس برای کاربران بهتر اینه که از اول ماژولی رو استفاده کنند که تمام نیازهاشون رو برآورده کنه.
  دومین مشکل هم به روش شمسی کردن کار برمیگرده که در ماژول persian tools باعث کاهش سرعت و سربار زیاد میشه.
  با همه اینها کاربران در استفاده از این ماژول ها آزادند. یک نکته دیگر اینه که از دروپال 8 به بعد دیگه نیاز به patch کردن دروپال برای استفاده از این ماژول ندارید. یکی دیگر از مزیت های ماژول datex استفاده از توابع php-intl است. این توابع به صورت پیش فرض در Php 5.3 به بعد وجود داره. بنابراین باگ کمی داره و سرعت رو افزایش میده

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  مشکل تاریخ شمسی با ماژول views به راحتی قابل حله. فقط کافیه از یه فیلد PHP تو view اضافه بشه و تابع مربوط به تاریخ شمسی رو داخلش فراخوانی کنیم. این کار حتی برای کاربرایی که PHP بلد نیستن هم راحته. فکر میکنم تاریخ شمسی توی node ها و view ها تقریبا دروپال رو شمسی میکنه. به نظر من تحت هیچ شرایطی نباید هسته رو هک کرد. کاربر نباید بعد از هر بار بروز رسانی دروپال بیاد هسته رو هک کنه. هک کردن هسته بیشتر تو سی ام اس هایی مثل جوملا استفاده میشه. کلاس کار دروپال رو با این کار نیارید پایین. یکی از مزیت های دروپال توسعه پذیری بالاشه که با هک کردن هسته توسعه پذیری دروپال میره زیر سوال

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by امیر (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  استفاده از کد PHP توسط کاربر نهایی که از دروپال به عنوان یک CMF استفاده می‌کنه و انتظار ساخت workflowها، گزارش‌ها و محتواهای خودش رو داره، اصلا قابل قبول نیست. به هر حال برای انجام این کار که شما می‌خواین (تاریخ در views) نوشتن ماژولش راحتتره، به طوری که خروجی views رو تغییر بده، بدون نیاز به php توی فیلدهای views. البته نیاز به دانش کافی روی ساختار داخلی views داره که زیاد پیچیده نیست.

  هک کردن هسته کار خوبی نیست ولی نگاه افراطی به این موضوع هم درست نیست. بحث‌هایی برای انتقال این Patch به هسته انجام شده، و نشون میده این یک هک جزئی برای افزودن قابلیت کوچیک به دروپال نیست. دروپال در مدیریت تاریخ‌های غیر میلادی ضعف داره و همه باید سعی کنیم بهترین راه حل رو پیدا کنیم و کمک کنیم هسته‌ی دروپال رشد کنه.

  بحث مرتبط که توسط دوستای عزیزمون سینا سالک و هادی فرنود در مورد وارد کردن این patch به هسته انجام شده: https://drupal.org/node/1178342

 • اینکه با نوشتن یه ماژول دیگه نیازی به فراخوانی کردن تابع PHPتو فیلد views نیست درسته اما من در مورد استفاده از persian tools تو views اون راه رو گفتم که نویسنده های ماژول persian tools میتونن راحت این مشکل رو حل کنن.
  اما در مورد حرف اولتون اگر استفاده از کد PHP توسط کاربری که از دروپال به عنوان سی ام اس استفاده میکنه قابل قبول نباشه هک کردن و ویرایش کد های پی اچ پی هسته دروپال توسط همون کاربر نباید قابل قبول باشه. مطمئن باشید خیلی از همین کاربرا نمیدونن پچ چیه و چجوری باید اعمال کنن رو پروژشون. پس هک کردن یا اعمال پچ با سی ام اس محض زیاد جور در نمیاد. این نکته رو هم یاد آوری کنم که دروپال بیشتر CMF هست تا CMS، پش کاربرای دروپال سطحشون انقدی هست که راحت بتونن یه تابع رو فراخوانی کنن

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by امیر (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  امیر عزیز. احساس میکنم شما کمی دچار وسواس در این زمینه شدید. این یک بحث فنیه و به شما خیلی دوستانه توصیه میکنم در بحث های فنی هیچ وقت جبهه گیری نکنید. این کار در نهایت باعث خواهد شد به دلیل نگاه متعصبانه از تکنولوژی عقب بیفتید.
  توضیحات فنی کوشا کاملا موجه هستند و اگر قرار بود کلاس کار دروپال به دلیل هک کردن هسته پایین بیاد و این نگاه خشک به این مسئله وجود داشت. هیچ وقت دروپال تا این حد پیشرفت نمیکرد. اما به نظر میرسه که شما در انتخاب ماژول مورد نظرتون برای شمسی سازی دروپال تصمیمتون رو گرفتید که ما برای شما آرزوی موفقیت میکنیم و اگر در نهایت حس کردید نیاز به ماژول بهتری دارید خوشحال میشیم از datex استفاده کنید.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  هر چیزی یه سری اصول داره و نباید اصول رو زیر پا گذاشت. هک نکردن هسته یه اصله که خود drupal.org بهش تاکید کرده. روی رعایت اصول هم باید تعصب داشت. برای زیر پا گذاشتن این اصل هم هیچ استثنایی وجود نداره. هر کسی آزاده هر جور دلش میخواد از دروپال استفاده کنه ولی اینکه بخوایم این کار غلط رو به بقیه هم یاد بدیم خوب نیست.

  کاری که آقای فرنود و آقای سالک واسه انتقال پچ انجام دادن خیلی خوبه و یه کار اصولیه و استفاده از پچ ها باید در راستای بر طرف کردن مشکلات باشه

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by امیر (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  بله هک نکردن دروپال یک کار اصولیه. اما برای توسعه امکانات دروپال بعضی وقت ها اینکار انجام میشه. اینطور بگم وقتی راهی برای انجام یک کار در دروپال هست شما نباید به هیچ عنوان هسته رو patch کنید. اما وقتی راهی نیست انکار منطقیه.

  در حال حاضر هیچ راهی وجود نداره که شما تاریخ دروپال رو شمسی کنید یا هر تاریخ دیگری به جز میلادی. ماژول persian tools هم با همه احترامی که برای نویسندگانش قائل هستم در نهایت یک ماژول محدوده که فقط node ها و comment ها رو شمسی میکنه. خیلی از entity type های دیگر با این ماژول کار نمیکنه. views با این ماژول کار نمیکنه. date با این ماژول کار نمیکنه. ماژول scheduler با این روش شمسی نمیشه. و اگر بخوام این لیست رو ادامه بدم خواهید دید که این ماژول بسیار بسیار محدود عمل میکنه. پس حالا که راهی برای حل این مشکلات وجود نداره ما در حال حاضر از روش patch کردن استفاده میکنیم. ضمن اینکه توابع php-intl در هسته دروپال 8 اضافه شده و دیگه از این بابت نگرانی وجود نداره.

  البته اوایل که ما در حال شمسی کردن تاریخ دروپال بودیم از روش ماژول persian tools جلو رفتیم اما بعد که متوجه شدیم این روش محدوده دیگه اون رو ادامه ندادیم.

  اما با اونجای حرف هاتون که میگید نباید یک کار غلط رو به بقیه یاد داد نشان دهنده اینه که خیلی به حرف هایی که میزنید اعتقاد دارید. و این همون تعصب بیجایی است که سعی کردم شما رو از اون بر حذر کنم. غلط یا درست بودن یک روش علمی رو شما تعیین نمیکنید دوست من. این یک بحث فنیست و اگر بخوایم به دروپال کارها احترام بزاریم همه میتونن درست یا غلط بودن این شیوه رو متوجه شوند.
  ما تا امروز هیچ روش بهتری برای شمسی کردن تاریخ دروپال پیدا نکردیم. کاربران بر اساس نیازشون میتونن تشخیص بدهند که کدام یک از ماژول های موجود نیاز اونها رو پاسخگو خواهد بود.
   

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  حرف هاتون رو قبول دارم که persian tools کاراییش محدوده اما برای همه محدودیت هایی که گفتید راهکار وجود داره. اینکه اصلی رو زیر پا بذاریم غلطه. غلط بودن هک کردن دروپال رو من تشخیص نمیدم. خود drupal.org این کار رو غلط دونسته. دلایلش رو هم گفته. و هیچ استثنایی رو هم قائل نشده

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by امیر (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  بخش انتهایی مقاله:

  Okay, maybe. But this is generally for specific sites or implementations by people who are extremely familiar with the Drupal code base, development practices and security model. Those who properly document their changes and practice proper revision control with their code. If you have to ask, chances are you shouldn't.

  لطفا مقالات رو با دقت بیشتری مطالعه کنید و  با توسعه دهندگان هسته دروپال بیشتر ارتیاط برقرار کنید. ما این کارو کردیم نتیجه‌ی خوبی گرفتیم!

   

  و این بخش:

   so there should be no reason to hack it. If there is a feature you want and it cannot be accomplished outside of modifying core, consider submitting your hack as a patch

  که در حال انجام هست، باید صبور باشید تا به نتیجه برسه

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  پاراگراف اول مربوط میشه به یک سایت مشخص که سازنده اون سایت دانش فنی بالایی داره. یعنی شما خودتون میتونید هسته سایتی که میسازید رو هک کنید اما ارائه ماژولی که همچین کاری رو میکنه واسه کاربرانی که اون دانش فنی لازم رو ندارند مجاز نیست.

  کاش پاراگراف دومی که گذاشتید کامل میذاشتید. اشکالی نداره خودم کامل میذارم:
  The Drupal core has been designed to be modular, so there should be no reason to hack it. If there is a feature you want and it cannot be accomplished outside of modifying core, consider submitting your hack as a patch. Create an issue and tell the community the feature you want to accomplish. It will then be tested and your feature may become a part of the Drupal core.
  پاراگراف دوم هم مربوط میشه به کاری که آقای فرنود و سالک انجام دادن و یه issue به خود دروپال زدن که پچی که ارائه دادن رو تو آپدیت های بعدی اعمال کنن. معنی این پاراگراف اینه اگه دیدید یه جاهایی کار راه نمیفته از طریق ثبت issue پچ ارائه بدید پچتون بررسی میشه اگه اوکی بود اعمال میکنیم و معنیش این نیس که اگه دیدید کارتون راه نمیفته برید ماژولی بنویسید که هسته رو هک کنه و اونو بذارید در اختیار کاربرای غیر حرفه ای تا استفاده کنن.

  لطفا مقالات رو عمیق بخونید

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by امیر (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  دوست عزیز مجاز هست، ولی به هیچ عنوان به عنوان راه حل نهایی مطلوب نیست. به عنوان راه موقتی بهترین تلاشمون رو کردیم که کمترین مشکلات پیش بیاد. سعی کردیم کد پچ رو با استانداردهای کد نویسی دروپال هماهنگ کنیم. از کسایی که توی جامعه دروپال شرکت دارن کمک بگیریم.

  این ماژول رو در اختیار همه‌ی کاربران دروپالی قرار میدیم، ازین بابت هم افتخار میکنیم. تک تک کاربرای دروپالی حق انتخاب دارند، اگه صلاح ندونستند، هبچ اجباری در استفادش نیست.

  ورود پچ به هسته به علت گستردگی حجم کار موجود که الویت بالاتری نسبت به پچ داره، ممکنه به تعویق بیفته. در این مورد ۲ سال به تعویق افتاده و چون تاریخ جلالی برای ما قابلیت فوق‌العاده مهمی هست، فعلا از راه حل موقتی استفاده می‌کنیم.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  وقتی مجازه که در موردش توضیح داده بشه و گفته بشه که هک کردن چه مشکلاتی داره. منم تو کامنت اولم خواستم بگم که هک کردن کار خوبی نیست و یه راهکار جایگزین هم گذاشتم که هرکس دلش خواست یکی رو انتخاب کنه

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by امیر (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  ما هم همین حرف رو میزنیم. هر کس میتونه به هر روشی خواست عمل کنه. منتها ما 2 روش رو اعلام کردیم. هر روش مشکلاتی داره.
  ماژول persian tools محدودیت های زیادی داره اما به patch نیاز نداره.
  ماژول datex و calendar system محدودیت نداره. اما به patch نیاز داره.
  این انتخاب کاربره که باید تصمیم بگیره بین امکانات بیشتر یا سادگی بیشتر.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  salam
  man mikham Scheduler ya hamon full calender java ke farsi hast ,ro be DataBase vasl konam va tarikhk ha o event haro az DB bekhoone. chetory inkaro bayad anjam beda?

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by parsa (تایید نشده)

  پیوند ثابت

  سلام آقا پارسا.

  اگر به کد‌های PHP آشنایی دارید، میتونید با بررسی ماژول fullcalendar (ماژول میلادی) تقریبا با نحوه‌ی انجام این‌ کار آشنا بشید.
  اگر از دروپال استفاده نمی‌کنید در سایت مربوط به کتابخانه‌ی جاوااسکریپت fullcalendar هم نحوه‌ی انجام این کار نوشته شده، و در نهایت باید جاوااسکریپت‌ها رو با جلالی شده‌ی اون جایگزین کنید.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام

  ممنون از ماژول جالبی که نوشتید...

  فقط چند مورد وجود دارد که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:

  1- آیا امکانش هست تاریخ شمسی را فارسی بنویسد؟به عنوان مثال به جای mehr واژه فارسی مهر نوشته شود.

  2- با تنظیمات در کدام قسمت میتوان فقط سال را نمایش داد؟

  3- وقتی تاریخ را شمسی انتخاب میکنم و روزی را اختصاص میدهم متاسفانه در نمایش میلادی هست.

  4- هنگام اضافه کردن تاریخ میلادی با خطای The value input for field تاریخ خودرو is invalid:
  The hour is missing.
  The minute is missing. مواجه شدم.

  باتشکر

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by fahime

  پیوند ثابت

  سلام. خوشحالم که دیتکس مفید بوده واستون

  برای فارسی شدن mehr و سایر اسامی، باید از صفحه‌ی ورود ترجمه‌ها استفاده کنید. برای سازگاری بیشتر با سایت‌های چندزبانه (نمایش تاریخ‌های جلالی در زبان انگلیسی یا سایر زبان‌ها) وظیفه‌ی ترجمه رو به عهده‌ی ماژول locale گذاشتیم. به زودی ترجمه‌ها وارد localize.drupal.org می‌شه و بعد از اون نیازی به ترجمه‌ی دستی نیست.

  برای نمایش فقط سال در صفحه‌ی نمایش محتوا یا دیدگاه‌ها، اگر از حالت بدون پچ استفاده می‌کنید، می‌تونید یک قالب جدید برای تاریخ در admin/config/regional/date-time و admin/config/regional/date-time/formats تعریف کنید که فقط سال رو نمایش بده. در حالت بدون پچ این امکان وجود نداره. بعد از تعریف این نوع قالب، در صفحه‌ی تنظیمات دیتکس، قالب تعریف شده رو انتخاب کنید.

  برای نمایش فقط سال در فیلدهای Date، باید تنظیمات خود فیلد در widget یا display formatter رو بررسی کنید. دیتکس بر اساس فرمت انتخابی فیلد فعالیت می‌کنه.

  بابت شماره‌ی ۳، این اتفاق در صفحه‌ی نمایش محتوا می‌افته؟ به صفحه‌ی تنظیمات display formatter که میرید، برای دیتکس فیلد مورد نظر چه تنظیماتی در نظر گرفته شده؟
  شماره‌ی ۳ و ۴ رو بیشتر بررسی می‌کنم و بعد از رفع مشکل تغییرات رو روی drupal.org می‌فرستم.

  با تشکر فراوان از همکاری شما دوست عزیز

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  ممنون از پاسخگویی شما

  با ماژول l10n_client متاسفانه این واژه ها رو پیدا نکردم تا ترجمه کنم.ممنون میشم واضحتر اسم ماژول را بفرمایید.

  مورد سوم بله در صفحه نمایش اشتباه نشان میدهد کلا هر چی دلش میخواد نمایش میدهد...

  شرمنده اگر بعضی سوالات ساده میپرسم ...من فقط چند روزی هست که با دروپال آشنا شده ام...

  راستی دو سوال دیگر هم داشتم:

  1- وقتی دارم از ماژول panel استفاده میکنم با خطای زیر مواجه میشوم :

  Fatal error: Call to undefined function entity_type_supports() in D:\Xampp\htdocs\mydrupal\sites\all\modules\flag\plugins\content_types\flag_link\flag_link.inc on line 31

  2- مشخصات تعدادی ماشین را میخوام نمایش بدم بدین صورت که سه تا محتوا دارد:برند-مدل-سال. ابتدا فقط برند که بصورت فهرست انتخابی هست فعال و دو تا فیلد های دیگر غیر فعالند.وقتی کاربر برند را انتخاب میکند فیلد مدل فعال شود و اجازه انتخاب به کاربر بدهد.بعد از انتخاب فیلد مدل فیلد سال فعال گردد.

  بازم ممنون

 • l10n_client رو تست نکردم، ولی بعد از فعال کردن locale در آدرس admin/config/regional/translate/translate می‌تونید با جست‌وجو کردن اسم ماه‌ها ترجمشون کنید. مشکل اون صفحه‌ها هم با رفتن با به صفحه‌ی admin/config/regional/date-time/datex و ذخیره‌ی صفحه حل می‌شه (لازم نیست چیزی رو تغییر بدید فقط ذحیره‌ی فرم کافیه). به زودی مشکلش رفع می‌شه.

  بایت خطایی که در panels می‌گیرید، بررسی کنید که ماژول entity دانلود، نصب و فعال شده و شاخه‌ی این ماژول از طرف دروپال قابل دسترسیه. اگر مشکل حل نشد نسخه‌ی dev برای flag رو نصب کنید. (مشکل از دیتکس نیست باید flag رو بررسی کنید).

  برای فیلدهایی که فعال می‌شوند، الان دیتکس مشکلی ایجاد می‌کنه؟ همون خطای دقیقه و ثانیه؟

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام

  ممنون از پاسخگویی های مفیدتون
  متاسفانه من از این طریق هم عمل کردم اما رشته ها را نمیتواند پیدا کند و فقط Mehr را پیدا کرد و اونم که ترجمه کردم تغییری نکرد

  مورد دوم هم به صفحه‌ی admin/config/regional/date-time/datex رفتم و ذخیره را زدم اما بازم کلا این تاریخ مشکل دارد و اگر من شمسی انتخاب کنم اون در صفحه نمایش میلادی نشان میدهد...واسه اینکه مشکلم رفع بشه فقط سال را نمایش دادم که خدا رو شکر درست شد

  ممنون مشکلم بابت پنل حل شد

  بابت مورد زیر ربطی به دیتکس نداره این یه موردی هست که ازتون خواستم کمک بگیرم

  مشخصات تعدادی ماشین را میخوام نمایش بدم بدین صورت که سه تا محتوا دارد:برند-مدل-سال. ابتدا فقط برند که بصورت فهرست انتخابی هست فعال و دو تا فیلد های دیگر غیر فعالند.وقتی کاربر برند را انتخاب میکند فیلد مدل فعال شود و اجازه انتخاب به کاربر بدهد.بعد از انتخاب فیلد مدل فیلد سال فعال گردد.اینکار چه جوری صورت میگیرد؟

  یه مشکل دیگه هم که هر سایتی که تو فایرفاکس باز میکنم وارد Xampp میشود.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by fahime

  پیوند ثابت

  برای فعال کردن فیلدهای انتخابی به دو صورت می‌تونید عمل کنید. اگر ساختار  برند-مدل-سال به صورت درختی هست یعنی

  ــBMW
  |ـــX205
  |ـــــــــــ2012
  |ـــــــــــ2013
  |ـــC5
  |ـــــــــــ2010

  ــMercedes
  |ـــC200
  |ـــــــــــ2013
  |ـــــــــــ2010

  می‌تونید کلا یه Taxonomy vocabulary تعریف کنید و این ساختار درختی رو در taxonomyها وارد کنید. بعد در محتوای خودتون یه فیلد term reference اضافه کنید، ماژول hierarchical_select رو هم نصب کنید و به عنوان widget این فیلد تعیین کنید، فعال شدن فیلدها (اول برند بعد مدل بعد سال یا هر ترتیبی که در درخت وارد کردید) رو خودش پشتیبانی می‌کنه. مزیتش علاوه بر دسته‌بندی‌های مناسب، محدودیت کمتر در عمق درخته لازم نیست همه‌ی شاخه‌ها عمق ۳تایی داشته باشن یکیشون می‌تونه ۴تا یا ۳ تا بشه ولی فعال شدن فیلدها به ترتیب بازهم کار کنه.
  مشکلش در جست‌وجو هست، نمی‌شه همه‌ی ماشین‌هایی که در سال 2010 تولید شدن رو آورد. (در درخت بالا سال 2010 برای Mercedes و BMW دو موجودیت متفاوته).
  یک راه حل اضافه کردن فیلد سال به هر Term هست، یعی آخرین Term در هر شاخه فیلدهای سال رو جداگانه داشته باشه. زیاد جالب نیست اما بهتر از روش‌های دیگه جواب می‌ده.
  برای جست‌وجو اگر از Views برای نمایش ماشین‌های پیدا شده استفاده می‌کنید، فکر کنم باز هم این ویجت کار کنه با این تفاوت که لازم نیست عمیق‌ترین برگ درخت انتخاب بشه یعنی: همه‌ی ماشین‌های BMW رو بیار یا همه‌ی ماشین‌های BMW مدل C5 رو بیار یا همه‌ی ماشین‌های BMW مدل C5 سال 2013 رو بیار.

  روش دیگر پیاده‌سازی ماژول conditional_fields هست، به این صورت که سال به عنوان dependency مدل و مدل dependecy برند قرار داده میشه، پس تا وقتی برند مقداری نداشته باشه، فیلد مدل فعال نمیشه.
  مزیتش اینه که چون برند-مدل-سال از هم جدا هستند، میشه همه‌ی ماشین‌های مربوط به سال 2013 رو جست‌وجو کرد، عیبش اینه که چون این ۳ فیلد باهم در ارتباط نیستن، وقتی در فیلد اول برندی انتخاب شد همه‌ی مقادیر فیلد مدل حتی اگر به برند ربطی نداشته باشن رو باز میار (مثلا C200 برای BMW). در کل این روش اصلا خوب نیست چون مدل‌/برندها باید توی سایتتون موجودیت تعریف بشن نه مقادیر مجاز فیلد.

  بهترین کار اینه که خصوصیات مشترک رو از درخت جدا کنید (رنگ، سال، کلاس و ...) و فقط برند-مدل رو توی درخت قرار بدید.

  روش‌های دیگه‌ای هم مثل commerce یا properties هم هستن

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  با سلام

  ممنون از پاسخگویی سریع و مفید شما

  متاسفانه گاهی من نمیتونم سایت شما را باز کنم.سایت بالا نمیاد

  من از روش اول میخوام استفاده کنم واسه همین ماژول های Taxonomy Extras و Weight و Hierarchical Select را نصب کردم اما توی ساختار Taxonomy وجود ندارد.

  یه نکته دیگه هم که فراموش کردم بگم سال دو نوع میلادی و شمسی هست که با توجه به برند تغییر میکند مثلا پیکان سال شمسی و ب ام و سال میلادی هستند.این مورد را در هنگام دخیره اطلاعات فنی ماشین مشخص کردم و درست کار میکند در اینجا کار خاصی باید انجام بدم؟

  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by کوشا حسینی

  پیوند ثابت

  سلام

  آره اما بازم اتفاقی نیافتاد.آخر از قسمت ماژول ها آوردمش.درست شد.فقط الان اون چیزی که من میخوام نشده

  من اینجور چیزی میخوام.

  برند:

  مدل:

  سال:

  هر سه combobox هستند.بدین ترتیب که اول فقط برند فعال است وقتی شخص برندی را انتخاب کرد مدل فعال میشود بعد که مدل انتخاب شد سال فعال میشود بعد که سال انتخاب شد کلید جستجو زده میشود.

  فایل راهنما تصویری یا پی دی اف دارید؟

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by fahime

  پیوند ثابت

  من ماژول HS رو فقط زمان ایجاد محتوا تست کردم ولی در views یک filter criteria از نوع Taxonomy: Term (نوع name کار نمی‌کنه) ایجاد کنید و Selection Type رو از نوع  Hierarchical Select که بگذارید باید به همون مدلی که گفتید در بیاد.

   

  متاسفانه راهنمای تصویری خاصی پیدا نکردم، ولی توی گوگل می‌تونید جست‌وجو کنید:
  hierarchical select views filters

  اگر hierarchichal select کار نکرد ماژول دیگه‌ای هم برای taxonomyها نوشته شده:
  Simple hierarchical select

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام

  ببخشید شرمنده من گیج شدم  اینکارار هم انجام داده اما نشد.

  میشه یه بار دیگه مراحل رو از اول به من بگید؟

  بازم ممنون
   

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  In reply to by عرفان بناکار

  پیوند ثابت

  سلام

  آره ماژول taxonomy extras رو نصب کردم.و یک واژگان هم اضافه کردم.بعد واژه های برند - مدل و سال را اضافه کردم.سپس یک فیلد از نوع taxonomy و ویجت Hierarchical Select ایچاد کردم حالا نمیتونم توی ویو قسمت filter critia بیارمش.(شما که میدونید میخوام مثل سایت باما بشه)

  یه سوال دیگه:

  من توی ویو ماشین هام فقط میخوام ماشین ها رو نشون بده که متاسفانه هر محتوایی توی سایت میزارم نشون میده خودم میدونم به خاطر relationship هست اما نمیدونم چه طوری تعریف کنم که فقط ماشین ها که اضافه میشن رو بیاره.

  مرسی
   

 • نوشته شده توسط @author_name در @date

  پیوند ثابت

  سلام
  من از ماژول شما استفاده می کنم
  ولی این ۱۴ گیگ شده جدول watchdog
  همش هم همینه
  30
  34
  php
  a:6:{s:5:"%type";s:6:"Notice";s:8:"!message";s:20:"Undefined offset: 54";s:9:"%function";s:24:"DatexJalali::dayOfWeek()";s:5:"%file";s:75:"/home/user/public_html/sites/all/modules/datex/datex_api/DatexJalali.inc";s:5:"%line";i:373;s:14:"severity_level";i:5;}
  a:6:{s:5:"%type";s:6:"Notice";s:8:"!message";s:20:...
  5
  http://site.ir/
  http://site.ir/user/34
  *.75.*.4
  1390816309

 • سلام.. من از دیتکس بدون پچ استفاده کردم مشکلی که پیش اومده برام اینه که وقتی فیلد تاریخ رو توی گروه های قابل تکثیر field_group_multiple استفاده میکنم با هر بار اضافه کردن یک مجموعه آیتم کل تاریخ ها به هم میریزن..

  چطوری باید درستش کنم؟ آیا با پچ کردن این مشکل حل میشه؟

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

 • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
 • آدرس سایت و ایمیل ها به صورت خودکار به لینک تبدیل میشوند
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.